Organizers    •    Contact                                             

Pokaz florystyczny NATURALNIE!

1 września, scena w holu głównym, 11:30 - 13:30

3 20191022 154024

Scenografia i aranżacje eventów z wykorzystaniem bogactwa roślin doniczkowych i ogrodowych oraz kwiatów ciętych. Zaprezentowane zostaną: kreatywne podejście do materiału, nietypowe techniki, inspirujące projekty oparte o nowoczesny design i obowiązujący trendy.

1 ladyżyńska

Karolina Ładyżyńska-Skrzypek mistrzyni florystyki, freelancerka, właścicielka pracowni florystycznej Green Sense w Warszawie. Sędzia sztuki florystycznej z uprawnieniami międzynarodowej organizacji Florint.

Przewodnicząca komisji egzaminacyjnej w Izbie Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia.

Członek m.in. komitetu technicznego Florint ( Mistrzostwa Europy Juniorów Eurofleurs 2017 w belgijskim SintTruiden również podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Seniorów w Katowicach), komisji sędziowskiej mistrzostw regionów i mistrzostw Polski organizowanych przez Stowarzyszenie Florystów Polskich.

Od wielu lat uczestniczy w krajowych i zagranicznych eventach, pokazach i konkursach florystycznych. W 2016 zajęła I miejsce w konkursie Arteflorando we Włoszech (razem z Edytą Zając – Chruściel), rok później w tym samym konkursie (razem z Agnieszką Błaszczyk) zajęła miejsce III.

Jej prace były wielokrotnie wybierane i publikowane w „International Floral Art”.

Ekspert EuroSkills – Budapeszt 2018 oraz Graz (Austria),

Ekspert WorldSkills Kazań 2019,

Ekspert SkillsPoland 2021, Gdańsk.

Jako artysta land art wyraża swoje zainteresowanie i zamiłowanie do wszelkiego materiału roślinnego.

Od wielu lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Producentów Ozdobnych Roślin Cebulowych,  z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz z Fundacją Żyj z Pasją, przygotowując aranżacje florystyczne wystaw, prowadząc warsztaty i pokazy dla dzieci i dorosłych.

Z wykształcenia jest magistrem ogrodnictwa (SGGW) ze specjalizacją z roślin ozdobnych.

„Najbardziej lubię tworzyć florystycznie bez ograniczeń zewnętrznych czy wytycznych narzuconych przez klientów. W swoim zawodzie cenię wolność, kreatywność oraz możliwość czerpania inspiracji z innych dziedzin. Uważam, że roślina może być fascynująca i piękna w każdym momencie swego istnienia.”

Właścicielka dwóch kotów. Po godzinach projektuje i wykonuje autorską biżuterię.

2

Magdalena Kaczmarek-Sidor mistrzyni florystyki, właścicielka kwiaciarni eventowej Warszawianki w Warszawie. Sędzia sztuki florystycznej z uprawnieniami międzynarodowej organizacji Florint;

Członek komisji egzaminacyjnej w Izbie Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia;
Ekspert Worldskills Poland.

Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty i pokazy florystyczn. Była wykładowcą szkół kilku szkół branżowych. Ma na koncie liczne publikacje w prasie branżowej.
Właścicielka 2 kotów.

W mojej pracy lubię dużą skalę i  rozmach związany z realizacjami scenograficznymi wydarzeń firmowych, modowych, czy prywatnych uroczystości.  .Stąd specjalizacja eventowa mojej firmy. Od wielu lat współpracuję z agencjami i, firmami cateringowymi, hotelami.

                                                                            Sponsor:                                                            Partnerzy:

 

sponsor1

 

DO GÓRY