Flower Expo 

KONKURS ROŚLIN NOWOŚCI

Organizatorem Konkursu jest Związek Szkółkarzy Polskich. Technicznym wykonawcą prac związanych z przeprowadzeniem Konkursu jest Agencja Promocji Zieleni sp. z o.o.


Przedmiotem Konkursu są rośliny wieloletnie (drzewa, krzewy, pnącza, krzewinki oraz byliny) ze stref klimatycznych USDA 1 – 7b.
Dotychczas udział w konkursie był zarezerwowany wyłącznie dla uczestników targów (wystawców), ale w tym roku zarząd ZSzP po raz pierwszy umożliwił zgłaszanie nowości szerszemu gronu zainteresowanych – hodowcom, szkółkarzom, twórcom nowych odmian, którzy nie muszą być wystawcami, ale chcieliby upowszechnić swoje rośliny i zaoferować je szerokiemu gronu odbiorców.

Celem Konkursu jest promocja nowości roślinnych.
Wystawiane rośliny powinny być „nowe”, tj. powinny być właśnie wprowadzane do produkcji, uprawiane w Polsce od niedawna lub wprowadzone do produkcji po bardzo długiej przerwie oraz nie mogą być to rośliny zgłaszane do poprzednich edycji Konkursu Roślin NOWOŚCI. Wygląd rośliny zgłoszonej do konkursu nie powinien być modyfikowany za pomocą środków chemicznych.

>>szczegółowe informacje na stronie www.zszp.pl<<

 


 

KONKURS NA NAJATRAKCYJNIEJSZE STOISKAstatuetka wawrzyn

Nobilituje i wyróżnia Wystawców, ktrórzy w szczególnie atrakcyjny i pomysłowy sposób przygotują targowe ekspozycje swoich firm zgodnie z celami marektingowymi firmy lub/i hasłem przewodnim Wystawy. Laureaci zostaną uhonorowani Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Wawrzynami.

 

 

 

 

 


 

DO GÓRY