Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Masz pytania? Skontaktuj się

  +48 22 435 47 20
  kontaktzielentozycie.pl
Materiały graficzne
plik do pobrania
zielen_to_zycie_2021
            >> Baner 2021 <<Informacje prasowe

ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA 2020
podsumowanie


Tradycyjne targi ZIELEŃ TO ŻYCIE & FOLOWER EXPO POLSKA, odbywające się od 27 lat w Warszawie zostały przeniesione na przyszły rok – 2-4 września 2021r.

Wobec ograniczeń dla spotkań targowych organizatorzy przygotowali jednak nową formułę odbywającą się przede wszystkim w przestrzeni Internetu. Pod nazwą ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ONLINE – stworzono platformę informacyjno-reklamową, która zawiera najnowszą ofertę uczestniczących firm połączoną ze specjalnie przygotowanym programem wydarzeń...
Coroczne, międzynarodowe targi roślin o ogrodów ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ze względu na stan epidemii odbędą się w tym roku w bezpiecznej formule online.


Na stronie www.zielentozycie.pl zobaczyć można ponad 300 najciekawszych produktów i nowości zaprezentowanych przez Uczestników wirtualnej odsłony wydarzenia. Ich wizytówki w prosty i łatwy sposób pozwalają na zapoznanie się z portfolio, kontakt, a także zadawanie pytań.

Organizatorzy przygotowali także wydarzenia: stacjonarne, hybrydowe lub wirtualne...
28. edycja ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA przeniesiona na 2-4 września 2021. W tym roku spotkamy się w formule ONLINE!

Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA łączy producentów i obiorców wszystkich sektorów ogrodnictwa ozdobnego. Po raz 28. w dniach 3-5 września 2020 r. mieliśmy spotkać się w Warszawie. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 i związane z nią ograniczenia pokrzyżowały jednak nasze plany.

W związku wprowadzonymi od 6 czerwca br. regulacjami dotyczącym organizacji targów, które pozostają w konflikcie z ideą bezpośrednich spotkań targowych, a także w trosce o bezpieczeństwo i komfort wystawców oraz odwiedzających targi gości i jakość tworzonego od wielu lat wydarzenia jako jego organizatorzy - Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni zdecydowaliśmy, że 28. edycja ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA zostaje przeniesiona na przyszły rok i odbędzie się w dniach 2-4 września 2021.

baner online
 
Jednocześnie pozostajemy w przekonaniu, że promocja firmy, wymiana informacji i budowanie relacji z klientami to nieustanny proces, który nie znosi przerw i postoju. Dlatego w oparciu o nowoczesne technologie, kapitał marki „Zieleń to życie” i sieć kontaktów uczestniczących w targach firm oraz odwiedzających gości otwieramy nowy w zielonej branży format ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ONLINE i proponujemy w nim udział Wystawcom, Partnerom i Odwiedzjącym!

Za pośrednictwem strony www.zielentozycie.pl dotrzeć będzie można do najświeższych informacji o firmach i oferowanych przez nie produktach i usługach. Prezentacje uczestników zawierać będą nie tylko informacje kontaktowe, ale też ofertę produktów i usług z funkcją wyszukiwania informacji. Pozwoli to pozyskiwanie informacji i łatwy kontakt pomiędzy wystawcami a odbiorcami. W przestrzeni online można więc będzie kreować popyt i badać reakcje klientów reagować na pytania czy przyjmować zamówienia. Oferta uczestników będzie dostępna przez 24 h/7 dni w tygodniu. W ramach nowej odsłony wydarzenia odbędą się: Konkurs Roślin Nowości (rozstrzygnięcie 3 września), konferencja Mocno Zielone Miasto, warsztaty dla projektantów, pokazy florystyczne oraz debata na temat handlu. Część wydarzeń dostępna będzie w formie wirtualnej część hybrydowej: online i na żywo. "Wykorzystamy innowacyjne i bezpieczne narzędzia umożliwiające dostęp do oferty wystawców i kontakt z nimi, a także transfer wiedzy tysiącom wyselekcjonowanych odbiorców z Polski i zagranicy” – mówi dyrektor wystawy Agnieszka Żukowska zapraszając do śledzenia strony www.zielentozycie.pl oraz profilu wystawy w mediach społecznościowych.  


Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA – z rekomendacją AIPH!
Organizowana od prawie 30 lat z inicjatywy Związku Szkółkarzy Polskich i dobrze zakorzeniona w międzynarodowej branży ogrodniczej wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE wraz z florystycznym segmentem FLOWER EXPO POLSKA zyskała nowy atut. Jako pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce została wpisana na listę profesjonalnych targów z rekomendacją AIPH (International Association of Horticultural Producers) – działającego i znanego na całym świecie stowarzyszenia. W konsekwencji tegoroczna, odbywająca się w dniach 3-4-5 września 2020 w EXPO XXI w Warszawie 28. edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA, przykuje uwagę jeszcze szerszego spektrum odbiorców.


27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE i 4. FLOWER EXPO POLSKA.
Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA, która obyła się w dniach 5-6-7 września 2019 w Warszawie to międzynarodowa prezentacja wysokiej jakościowo oferty roślin do ogrodów i wnętrz. Przegląd produktów i usług dla branży ogrodniczej obejmujący produkcję, sprzedaż roślin, technikę, akcesoria, jak również ich wykorzystanie w ogrodach, terenach zieleni oraz florystyce. Hasło tegorocznej edycji targów to Naturalny Wybór. 
 
ROŚLINY I OGRODY W MIĘDZYNARODOWYM WYDANIU
Nowości z zakresu osiągnięć technologicznych i hodowlanych, produkty najwyższej jakości, bogaty program wydarzeń towarzyszących wypełniony pokazami, warsztatami i seminariami. Targi FLOWER EXPO POLSKA oraz ZIELEŃ TO ŻYCIE, to wieloletnia tradycja i sprawdzona formuła dająca możliwość budowania bezpośrednich relacji o dużym biznesowym potencjale.

 
MARIAŻ BIZNESU I ZIELONEGO STYLU ŻYCIA 4. EDYCJA FLOWER EXPO POLSKA i 27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE
Efektem synergii dwóch wydarzeń, które odbędą się od 5 do 7 września 2019 r. w Warszawskim EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, jest największa oferta „zielonej branży” prezentowana w jednym miejscu i czasie. Targi to punkt obowiązkowy w kalendarzu florystów, przedstawicieli kwiaciarni, profesjonalistów zajmujących się szkółkarstwem, zielenią miejską oraz hurtowników, którym dedykowane są 2 pierwsze dni wydarzenia, oraz konsumentów i hobbystów, dla których przygotowano ostatni dzień, czyli sobotę.

 
DO GÓRY