GALERIA
     •    Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Cart

Biuro prasowe


Masz pytania? Skontaktuj się

Monika Deptuła-Żuk

monika dz
tel. +48 798 938 688
e-mail: monika.zukzszp.pl
 
Informacje prasowe

Drodzy Państwo, Wystawcy, Odwiedzający, Partnerzy, drodzy Przyjaciele!

Wystąpienie i szybkie rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 jest niewątpliwie globalnym wyzwaniem. Chcemy Państwa zapewnić, że na bieżąco obserwujemy rozwój sytuacji, zalecenia państwowe i służb sanitarnych, jak również podejmowane działania organizatorów wydarzeń oraz właścicieli obiektów wystawienniczych.

Na tym etapie nie zakładamy zmiany terminu Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA zaplanowanej na 3-4-5 września 2020 r.

W związku z Informacją Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie imprez masowych z dnia 8 marca 2020 roku informujemy, że targi i wystawy nie są imprezą masową w rozumieniu Art. 3 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych. Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że także EXPO XXI monitoruje sytuację i niezwłocznie wprowadziło zaostrzone standardy sanitarne w obiekcie.

Jako Organizator informujemy, że jesteśmy gotowi do wprowadzenia wszelkich niezbędnych procedur zwiększających bezpieczeństwo podczas naszych targów, jak również zastosowania się do zaleceń odpowiednich służb. Dalej tworzymy wspólnie wystawę tak ważną dla krajowego i europejskiego rynku zieleni.
Czekamy na Państwa we wrześniu. Jeśli w międzyczasie będziecie mieć Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt.

Z poważaniem
Zespół organizacyjny
#zielentozycie
Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA – z rekomendacją AIPH!
Organizowana od prawie 30 lat z inicjatywy Związku Szkółkarzy Polskich i dobrze zakorzeniona w międzynarodowej branży ogrodniczej wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE wraz z florystycznym segmentem FLOWER EXPO POLSKA zyskała nowy atut. Jako pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce została wpisana na listę profesjonalnych targów z rekomendacją AIPH (International Association of Horticultural Producers) – działającego i znanego na całym świecie stowarzyszenia. W konsekwencji tegoroczna, odbywająca się w dniach 3-4-5 września 2020 w EXPO XXI w Warszawie 28. edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA, przykuje uwagę jeszcze szerszego spektrum odbiorców.

27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE i 4. FLOWER EXPO POLSKA.
Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA, która obyła się w dniach 5-6-7 września 2019 w Warszawie to międzynarodowa prezentacja wysokiej jakościowo oferty roślin do ogrodów i wnętrz. Przegląd produktów i usług dla branży ogrodniczej obejmujący produkcję, sprzedaż roślin, technikę, akcesoria, jak również ich wykorzystanie w ogrodach, terenach zieleni oraz florystyce. Hasło tegorocznej edycji targów to Naturalny Wybór.

ROŚLINY I OGRODY W MIĘDZYNARODOWYM WYDANIU
Nowości z zakresu osiągnięć technologicznych i hodowlanych, produkty najwyższej jakości, bogaty program wydarzeń towarzyszących wypełniony pokazami, warsztatami i seminariami. Targi FLOWER EXPO POLSKA oraz ZIELEŃ TO ŻYCIE, to wieloletnia tradycja i sprawdzona formuła dająca możliwość budowania bezpośrednich relacji o dużym biznesowym potencjale.MARIAŻ BIZNESU I ZIELONEGO STYLU ŻYCIA 4. EDYCJA FLOWER EXPO POLSKA i 27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE

Efektem synergii dwóch wydarzeń, które odbędą się od 5 do 7 września 2019 r. w Warszawskim EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, jest największa oferta „zielonej branży” prezentowana w jednym miejscu i czasie. Targi to punkt obowiązkowy w kalendarzu florystów, przedstawicieli kwiaciarni, profesjonalistów zajmujących się szkółkarstwem, zielenią miejską oraz hurtowników, którym dedykowane są 2 pierwsze dni wydarzenia, oraz konsumentów i hobbystów, dla których przygotowano ostatni dzień, czyli sobotę.Materiały graficzne
do pobrania


Zdjęcia z wystawy 2019

do druku

czwartek, 19, grudzień 2019
DO GÓRY