Organizatorzy    •    Kontakt                                             

 

 

ostrzezenie

Ostrzeżenie przed nielegalnymi działaniami firm oferujących dane i reklamy

Szanowni Państwo,

pragniemy uczulić Państwa na nielegalne działania firm, które posługując się nazwa targów usiłują sprzedać Państwu dane lub reklamę. Agencja Promocji Zieleni – organizator targów ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWWR EXPO POLSKA uprzejmie informuje, że nie współpracuje z firmami International Fair Directory, Fair Guide, Expo Guide, domeną globistictec.com i innymi podobnymi, które posługując się nazwą ZIELEŃ TO ŻYCIE lub FLOWER EXPO POLSKA oferują  usługi reklamowe i dane klientów. Posługiwanie się przez te firmy nazwą targów, naszym logotypem jak i powoływanie się na współpracę jest bezprawne. Nigdy nie dostarczaliśmy nazwisk ani list wystawców i zdecydowanie odcinamy się od metod stosowanych przez te firmy.

Firmy te regularnie wysyłają pisemne oferty włączenia reklamy różnym wystawcom, którzy brali udział w różnych targach lub wystawach. Uzyskują nazwy firm wystawców bez naszej wiedzy lub zgody bezprawnie kopiując dane.

Prosimy o uwagę i niepodpisywanie, nieakceptowanie żadnych dokumentów przesyłanych przez takie firmy. Ukryte w formularzach ofertowych warunki umowy niosą za sobą długoterminowe zobowiązania do zapłaty kwot w wysokości kilku tysięcy euro.

DO GÓRY