Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Cart

Pokazy florystyczne 2019


Florystyczne PRÊT-À-PORTER Jesień – Zima 2019

Kunsztowna kolekcja inspiracji florystycznych, prezentująca najnowsze trendy i oryginalne aranżacje. Ten efektowny pokaz florystyczny poprowadził Maciej Krzus, mistrz florystyki, który słynie z nowoczesnych rozwiązań i niebanalnej wyobraźni.

Natomiast Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze pod okiem Macieja Krzusa zaprezentował umiejętności swoich najlepszych uczniów. Widzowie mogli podziwiać nieszablonowe aranżacje i świeże pomysły.

Sponsorzy: VHV Flowers and Greens, Royal Flowers, M-box, Plastiflora


Maciej Krzus, Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze

seminarium1a

 


Kwiatowe oczarowanie. Trendy

Wyjątkowy i ekscytujący pokaz florystyczny, który oczarował swoją okazałością nie tylko widzów, ale także najbardziej wymagających klientów każdej kwiaciarni. Prosto z Holandii – kolebki trendów florystycznych – Hans Zijlstra, utytułowany mistrz florystyki, z imponującym portfolio osiągnięć na arenie międzynarodowej i wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu nagradzanej kwiaciarni, zaprezentuje bogactwo najnowszych inspiracji, kunszt florystyczny i mistrzowską technikę.

Sponsorzy: Ambasada Królestwa Niderlandów, VHV Flowers and Greens, Royal Flowers


Hans Zijlstra (Holandia)

seminarium1a

 

Kwiaciarnia 3R, Reduce, Reuse, Recycle

Najnowsza odsłona trendów florystycznych, oparta na stosowaniu w kwiaciarni zasady „3 R”, która promuje dbałość o środowisko, poprzez minimalizowanie ilości odpadów, ponownego używania oraz przetwarzania materiału roślinnego i surowców. Przybliżenie tego ważnego tematu i kreatywne propozycje stosowania tych zasad w twórczej pracy florysty, stanowi istotny element w świadomości nowoczesnej i ekonomicznej kwiaciarni oraz jej Klientów. Pokaz prowadzili Luiza i Mateusz Janeczek znakomici floryści z kwiaciarni Badylarz, która w sposób naturalny i barwny realizuje proekologiczne trendy w stylistyce i codziennej pracy florysty.

Sponsor: Royal Flowers


Luiza i Mateusz Janeczek, Kwiaciarnia Badylarz

seminarium1a

 


Flower Force

„Siła kwiatów” zachwyca różnorodnością kształtów, bogactwem barw i mocnych kontrastów oraz emanuje niezwykłą energią. Ten imponujący, pełen wrażeń pokaz florystyczny z ramienia Stowarzyszenia Florystów Polskich poprowadził Zygmunt Sieradzan – jeden z najbardziej znanych i utytułowanych florystów w polskiej branży kwiatowej, którego niepowtarzalny styl i kunszt jest ceniony na całym świecie.

Sponsorzy: Stowarzyszenie Florystów Polskich, Royal Flowers


Zygmunt Sieradzan z ramienia Stowarzyszenia Florystów Polskich

seminarium1a

 


Ogród w domu. Dom w ogrodzie

Unikalny mariaż roślin doniczkowych i ogrodowych stosowany w stylowych wnętrzach, tarasach i ogrodach. Te najmodniejsze stylizacje i różnorodne pomysły aranżowania roślin w oryginalnych donicach i naczyniach prezentowały znakomite florystki i wybitne mentorki Podyplomowych Studiów Florystyka – Sztuka Układania Kwiatów. Pokaz znakomicie podkreślał także ogromną rolę i moc roślin w naszym otoczeniu.

Sponsorzy: Victorum, Clematis Źródło dobrych Pnączy, Szkółka Ulińscy


Ewa Skutnik, Julita Rabiza-Świder, Anna Mojska, Ewa Bugaj
Podyplomowe Studia Florystyka – Sztuka Układania Kwiatów


seminarium1a

 


Barwy, boxy, bukiety

Kreatywny pokaz florystyczny zachwycający imponującą paletą barw kwiatów, artystycznym podejściem do form w kwiatowych kompozycjach i niebanalną odsłoną niecodziennych bukietów. Świeże pomysły i mistrzowskie wykonanie prezentowały Magdalena Kaczmarek-Sidor i Majka Pisula.

Sponsorzy: VHV Flowers and Greens, Royal Flowers, M-box


Magdalena Kaczmarek-Sidor i Maja Pisula
Warszawianki Kwiaciarnia Eventowa


seminarium1a

sponsorzy
czwartek, 19, grudzień 2019
DO GÓRY