GALERIA
     •    Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Wydarzenia podczas 27. MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY "ZIELEŃ TO ŻYCIE" 2019


Ogólnopolska Konferencja MOCNO ZIELONE MIASTO - 6 września (piątek)
Konwencja „praktycy dla praktyków” pozwala na wspólne identyfikowanie ważnych problemów i poszukiwanie rozwiązań dzięki kontaktowi z najlepszymi specjalistami ze swoich dziedzin. Prezentowane rozwiązania stają się inspiracją do działania i wprowadzania zmian we „własnym podwórku”.


Spotkanie skierowane było do:
• ogrodników miejskich, inspektorów i specjalistów z Wydziałów Ochrony Środowiska, Komunalnych i Inwestycyjnych, odpowiedzialnych za zieleń publiczną w miastach i gminach • architektów krajobrazu • przedstawicieli firm urządzających i pielęgnujących tereny zieleni • administratorów i zarządzających zielenią w zespołach mieszkaniowych.

fffff


Seminarium Wiedza dla Handlu - 5 września (czwartek)
Spotkanie dotyczące prowadzenia centrów ogrodniczych i punktów sprzedaży roślin. Wśród poruszanych tematów obok uniwersalnych zagadnień dotyczących handlu jak np. rentowność firmy, zmiany konsumenckie czy obsługa klienta, poruszane są tematy specyficzne dla „zielonej branży” m.in. - ekspozycja, asortyment, jakość roślin, budowanie relacji - i to w kontekście rozwoju i podkreślenia atutów centrów w porównaniu z sieciami DIY.


Spotkanie skierowane było do:
• właścicieli i pracowników centrów ogrodniczych • kupców, kierowników i pracowników działów "Ogród" sieci budowlano-ogrodniczych • szkółkarzy prowadzących punkty sprzedaży detalicznej


fffff


Seminarium Wiedza dla Producentów - 5 września (czwartek)
Spotkanie poruszające zagadnienia związane nowoczesnymi metodami produkcji. Ściśle związane z produkcją są informacje dotyczące rynku i to zarówno polskiego jak europejskiego w kontekście – konkurencji, zagrożeń, asortymentu czy tendencji. Tematykę tę uzupełniają prelekcje o prawnych aspektach prowadzenia szkółki obecnie i jak się przygotować na nadchodzące zmiany. W sprzedaży roślin mogą pomóc przedstawiane rozwiązania i pomysły marketingowe, które prezentują zaproszeni fachowcy.


Spotkanie skierowane było do:
producentów roślin: ogrodowych balkonowych  rabatowych  owocowych


DO GÓRY