Organizatorzy    •    Kontakt                                             

TECHNIKA I TECHNOLOGIE, WSPARCIE SPRZEDAŻY

Desch IPP Sp. z o.o.

doniczki i pojemniki produkcyjne donice i pojemniki dekoracyjne doniczki i pojemniki ozdobne

  O FIRMIE

Producent następujących wyrobów z tworzyw sztucznych:
-  szerokiego  asortymentu  donic  i  pojemników  dla  upraw  szkółkarskich i ogrodniczych o pojemności od 0,08 litra do 65 litrów,
- donic dekoracyjnych - zawieszanych, niskich, osłonek,
- donic z nadrukiem kolorowym,
- palet transportowych na doniczki,
- skrzynek transportowych, podestów i innych akcesoriów dla ogrodnictwa.
Jako dystrybutor oferuje również:
- kontenery szkółkarskie o pojemności od 90 litrów do 1000 litrów,
- tace wysiewne i transportowe.
Firma współpracuje z dystrybutorami w Polsce i w innych krajach europejskich.
 

Szanowni Klienci i Kooperanci IPP Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 09.09.2020 nasza spółka stała się częścią holenderskiej grupy Desh Plantpak. Firma Desh Plantpak B.V. nabyła udziały Interplast Plastic Products Sp. z o.o. oraz przejęła aktywa spółki siostrzanej - IPP Holland B.V..

Firma Desch, z siedzibą w holenderskim Waalwijk, jest jednym z czołowych europejskich producentów doniczek i pojemników, tac transportowych i marketingowych, skrzynek do wysiewu i rozsady, a także opakowań na rośliny rabatowe dla profesjonalnych odbiorców z branży ogrodniczej. Desch Plantpak oferuje również asortyment wysokiej klasy formowanych wtryskowo doniczek ozdobnych, doniczek wiszących, tacek i akcesoriów lepiej znanych pod marką EPLA. Jest liderem w dziedzinie zrównoważonej produkcji i inwestuje w technologie energooszczędne oraz wykorzystania biopolimerów. Desch i IPP posiadają łącznie ponad 70 wtryskarek w różnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych z Wielkiej Brytanii, Holandii i Polsce. Grupa zatrudnia ponad 300 pracowników i osiąga łączne obroty w wysokości około 80 mln euro, włączając również pion formowania termicznego.

Mamy nadzieję, że włączenie IPP do grupy firmy Desh Plantpak pozytywnie wpłynie na naszą dalszą współpracę, której warunki pozostają bez zmian oraz pomoże nam oferować wszystkim klientom nowe, innowacyjne i konkurencyjne produkty, dopasowane do wymagań zmieniającego się rynku.

Z poważaniem,

 

  PRODUKTY

 
 

   FORMULARZ KONTAKTOWY

 
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone *
 
DO GÓRY