Organizatorzy    •    Kontakt                                             

WYDAWNICTWA I PUBLIKACJE

Murator.pl

 

  O FIRMIE

Murator od blisko 20 lat prowadzi serwis internetowy, który wspiera inwestorów indywidualnych w procesie budowy lub remontu domu.

Najnowsza wersja Murator.pl, uruchomiona w marcu 2018 roku, stanowi połączenie popularnego, otwartego serwisu budowlanego dla szerokiego grona odbiorców z płatną platformą treści Premium. Na Murator.pl znaleźć można artykuły o charakterze poradnikowym, a także można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, obejrzeć filmy wideo i galerie zdjęć. Ponadto na stronie dostępna jest cyfrowa wersja miesięcznika „Murator”, zawierająca rozbudowane treści merytoryczne oraz kilkuletnie archiwum.

Murator.pl to źródło inspirujących pomysłów dla osób planujących budowę, remont lub wykończenie domu. Znajdą tutaj informacje o trendach, ciekawe pomysły i aranżacje wnętrz, rozwiązania na każdą kieszeń, w tym także kursy krok po kroku, dzięki którym będą mogli wykonać wiele prac wykończeniowych i dekoracyjnych samodzielnie, bez pomocy fachowców (zrobiszsam.pl).

Murator.pl umożliwia również wybór i kupno gotowego projektu domu, dobranego do indywidualnych potrzeb (projekty.murator.pl).
Wartościową częścią serwisu jest forum Muratora (forum.murator.pl), którego użytkownicy dzielą się doświadczeniami z budowy i eksploatacji własnego domu.
Redaktor naczelny Murator.pl: Piotr Laskowski.

   

  PRODUKTY

 

   FORMULARZ KONTAKTOWY

 
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone *
 
DO GÓRY