Organizatorzy    •    Kontakt                                             

WYDAWNICTWA I PUBLIKACJE

AVT-Korporacja Sp. z o.o. GARDENERS’ WORLD

  O FIRMIE

 

Gardeners` World. Edycja Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego BBC Gardeners’ World Magazine. To jedyny w swoim rodzaju opiniotwórczy magazyn ogrodniczy. Skierowany jest zarówno do amatorów: zakładających i pielęgnujących swoje ogrody jak i do profesjonalistów: architektów i ogrodników, którzy szukają praktycznych wskazówek i oryginalnych inspiracji, nietuzinkowych rozwiązań, nowinek technicznych i praktycznych porad ogrodniczych.

 

ZielonyOgrodek.pl to wirtualna encyklopedia roślin oraz doskonały, praktyczny poradnik projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodu. To największy i najpopularniejszy w Polsce portal o tematyce ogrodniczej z bogatego portfolio Wydawnictwa AVT, które działa na polskim rynku prasowym od blisko 30 lat i ma największą liczbę tytułów w segmencie "special interest" oraz ponad 40 serwisów internetowych: m.in. BudujemyDom.pl, CzasNaWnetrze.pl, Fotopolis.pl, OCzymLekarze.pl.


  PRODUKTY

Gardeners World Edycja Polska 4 2022 Gardeners World Edycja Polska 5 2022 Gardeners World Edycja Polska 3 2022 Gardeners World Edycja Polska 2022 01 okladka

 

   FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone *
 
DO GÓRY