Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Produkty

Tunele Całoroczne

Tunele Całoroczne:

Krótszy okres wegetacji oraz sezonowość wybranych gatunków roślin nie muszą wcale stanowić przeszkody nie do przebycia na drodze do optymalizacji uprawy.

Założeniem tego typu konstrukcji jest stworzenie roślinom optymalnych warunków do rozwoju, niejako w oderwaniu od warunków atmosferycznych. Skutkuje to naturalnym wydłużeniem cyklu produkcyjnego, co w praktyce oznacza bardziej obfite plony.

Optymalne warunki to również szybszy wzrost — oszczędność czasu może okazać się naprawdę nieoceniona, szczególnie w kontekście wielkoskalowych upraw komercyjnych.

Jednocześnie takie rozwiązanie niesie ze sobą sporą dozę swobody w planowaniu wspomnianego wzrostu. Oznacza to tyle, że użytkownik zyskuje możliwość dość precyzyjnej kontroli nad momentem zbiorów, co pozwala dopasować się do przewidywanych okresów największego zapotrzebowania (szczególnie ważne przy uprawach kwiatowych).

Model B100SG to obiekt o szerokości 10 metrów.

Przedstawiony poniżej blok foliowy B100SG to niewątpliwie wzorcowa konstrukcja o równie imponujących parametrach.

Dwie nawy, każda o długości 50 metrów to zdecydowanie ogromna przestrzeń do zagospodarowania. Powierzchnia całkowita wynosi aż 1000 m2.

Dach, boki oraz ściany szczytowe pokryła podwójna folia Super Cristal 200 µm.

Dodatkowo drzwi przesuwne, aluminiowe zostały pokryte bezbarwnym poliwęglanem.

Odpowiednią wymianę powietrza zapewnia system wietrzenia górnego w który wyposażona jest każda nawa. Szerokość wietrznika wynosi 3 metry a sterowanie wietrznikami jest zmechanizowane.

 
DO GÓRY