Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Cart

Pokaz florystyczny


Pokaz florystyczny
Radość Spotkania
2 września 2021, 11.30-13.30
HOL GŁÓWNY EXPOBlisko 20 kompozycji okazjonalnych i eventowych łączących rośliny ogrodowe z kwiatami ciętymi zaproponują florystki – Katarzyna Sikora, Mistrzyni Florystyki oraz Maria Sarnowska, właścicielka Pracowni Florystycznej Florys - podczas pokazu odbywającego się pierwszego dnia targów na scenie w holu głównym.


Katarzyna Sikora, przez 28 lat współwłaścicielka gospodarstwa Ogrodniczego, miłośniczka roślin i kwiatów. Ukończyła Akademię Marioli Miklaszewskiej w 2018 na poziomie Mistrzyni Florystyki. Stworzyła pracownię Kassi Dekor. Tworzy przepiękne kompozycje i bukiety czerpiąc inspiracje z natury.
Kassi Dekor - pracownia florystyczna
@kassidekor
infokassidekor.pl

Maria Sarnowska, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Swoją pasje do roślin przekuła na pracę, uczęszczała do Akademii Marioli Miklaszewskiej, obecnie kończy kurs na poziomie Mistrzowskim. Na co dzień właścicielka Pracowni Florystycznej Florys z Poznania – do której zaprasza wszystkich szukających pięknych aranżacji kwiatowych i bukietów. Pracownia oferuje szeroki zakres usług.
Florys - pracownia florystyczna
@floryspracowniaflorystyczna,
maria.sarnowskakwiaciarniaflorys.pl


florystki
wtorek, 17, sierpień 2021
DO GÓRY