Organizatorzy    •    Kontakt                                             

 BANNERY6
 

Podczas trzeciego dnia (3 września) Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA odbędą się dwa wyjątkowe warsztaty dla miłośniczek i miłośników roślin i przyrody. Ich organizatorami jest kolektyw Zrób To Z Nami Online.

Do wyboru masz:

Warsztaty ogrodnicze „Zioła przez cały rok” podczas, których uczestnicy dowiedzą się jak uprawiać zioła w domu przez cały rok. Natomiast po części teoretycznej każdy wykona swój ziołowy ogródek pod okiem prowadzących. Dodatkowo będzie można sprawdzić się w rozpoznawaniu różnych gatunków ziół po ich zapachu. Więcej informacji:
click here g1901511de 640

 

Warsztaty florystyczne „Boho łąka 3D” podczas, których pod okiem prowadzących każdy wykona dla siebie kompozycję z suszonych roślin w stylu boho zamkniętą w ramce 3D. Ta niepowtarzalna kompozycja inspirowana jest naturą i zatrzymuje wspomnienie lata na dłużej. Więcej informacji:
click here g1901511de 640

 

 Jeśli uważasz, że nie masz talentu czy umiejętności, nie przejmuj się! Dzięki prowadzącym wykonanie ogródka i ramki będzie bardzo proste. Przeprowadzą Cię spokojnie przez wszystkie etapy.

Zatem gwarantowana jest miła atmosfera i świetna zabawa!

warsztaty

 ZTZNO     

Zrób To Z Nami Online to kolektyw, który tworzą dr Joanna Gałązka i dr Jakub Garnis, czyli edukatorzy ogrodniczy z olbrzymią wiedzą zakresie roślin i ogrodnictwa oraz 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu wykładów, warsztatów i szkoleń. Organizują wydarzenia, podczas których przekazują wiedzę i praktyczne umiejętności, odpowiadające na najnowsze trendy w ogrodnictwie.

 

DO GÓRY