Organizatorzy    •    Kontakt                                             

 


FLORYSTYCZNE INSPIRACJE z Moniką Bębenek
4 września 2020


Monika Bębenek przedstawiła propozycje kompozycji roślin ogrodowych i łąkowych, z którymi tak często w tym roku miała już do czynienia z wyrafinowanymi kwiatami ciętymi z salonów z różami w roli głównej. Przy okazji zaprezentowała podczas webinarium techniki kwiaciarskie, które mogą wzbogacić Twój warsztat.Prowadząca warsztaty:

bebenek

Monika Bębenek Z wykształcenia chemiczka, z zawodu florystka. Laureatka wielu nagród, vice Mistrzyni Polski we florystyce (Poznań, 2005), sędzia międzynarodowy w sztuce florystycznej FLORINT, trenerka biznesu, od 20 lat właścicielka kwiaciarni „Zielona Gęś” w Opolu, a co najważniejsze zamiłowana nauczycielka florystyki od 12 lat prowadząca Szkołę Florystyki „Kwitnące Horyzonty”. Jest też absolwentką państwowej szkoły VEA w Norwegii, na kierunku Experimental Plant Design.

Przez 20 lat prowadzenia działalności gospodarczej rozwijała swoje umiejętności zawodowe i biznesowe. Na koncie ma dziesiątki kursów i szkoleń, m.in. dla sekretarek (żeby na przykład widzieć, jak prowadzić kalendarz, jak odpowiadać na oficjalne zaproszenia i je formułować, jak katalogować korespondencję), z negocjacji, dla trenerów biznesu.

Elastyczna w działaniu dopasowała niektóre aktywności do sytuacji pandemicznej wprowadzając na szeroką skalę edukację i doradztwo online zarówno dla początkujących jak i doświadczonych florystów. Można jednocześnie wciąż uczestniczyć w stacjonarnych warsztatach tematycznych, udać się w inspirującą i relaksującą podróż z kwiatami czasem w tle, a czasem w roli głównej. Właściciele kwiaciarni chcący skonsultować lub zmienić swoje miejsce pracy lub zmotywować siebie lub pracowników także korzystają z doświadczenia Moniki Bębenek i jej zespołu.

Artystka, organizatorka plenerów i wystaw, ambasadorka przedsiębiorczości kobiet i miłośniczka tańca.

2017
Gala Giganci Florystyki Poznań

2018
Wielkie kwiaty w projekcie Space, Deco motion art Poznań
Wielkie Kwiaty w projekcie Pałac w ogrodzie, ogród w pałacu Ksiaż

Profil na Facebooku >>

Strona na YouTube >>

DO GÓRY