GALERIA
     •    Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Showroomy


#GreenCode

Showroom #GreenCode, to koncepcja biomorficznego biura przyszłości. Środowisko biurowe, dotąd raczej odhumanizowane, coraz bardziej się zazielenia. I nie mówimy tu tylko o większej liczbie doniczek na parapetach, a raczej o roślinnych instalacjach takich jak wertykalne ogrody czy wyspy zieleni. Ten trend to odpowiedź na wymogi samych pracowników, ale i efekt zmieniającej się świadomości pracodawców i najemców powierzchni biurowych. W przestrzeniach wypełnionych zielenią czujemy się bowiem lepiej, pracujemy wydajniej i chorujemy rzadziej, a to już wymierne zyski.

sponsorzy greencodeProjekt i wykonanie: 
Karolina Ładyżyńska – Skrzypek   
 
egzamin florystyczny
egzamin
egzamin
egzamin

egzamin


#UrbanJungle

Showroom #UrbanJungle to koncepcja domowego wnętrza w niezmiernie modnym od kilku już sezonów stylu miejskiej dżungli. Inspirowana egzotyką przestrzeń wypełniona będzie zielenią, naturalnymi materiałami i roślinnymi motywami – tutaj każdy element stanowi interpretację tropikalnego lasu. Wizję dopełniały: nasycona, bogata kolorystyka i oczywiście rośliny, także te w rozmiarze XXL.
Wszak urban jungle to nie tylko estetyka, to styl życia wśród zieleni, nawet jeśli to „tylko” gąszcz doniczek w wielkomiejskim mieszkaniu.

sponsorzy urbanProjekt i wykonanie: 
Zygmunt Sieradzan   
 
 
egzamin
egzamin
egzamin

DO GÓRY