GALERIA
     •    Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Cart

Stoisko Zarządu m. st. Warszawy

 


STOISKO EDUKACYJNO-PROMOCYJNE Zarządu Zieleni m.st. Warszawy (6-7 września 2019)

Stworzone na terenie zewnętrznym Wystawy, dla wszystkich, którym nie obcy jest temat wprowadzenia zieleni do przestrzeni wokół siebie. Dla ciekawych informacji o Zielonej Warszawie. Dla chętnych do zatrzymania się na chwilę i odprężenia przy tworzeniu roślinnej biżuterii. Dla dzieci i dorosłych, tworzenia rysunków na papierze i na buźkach, nawiązujących do "zielonych" tematów.


W programie:


Zielone warsztaty podczas, których można było posadzić roślinkę wraz z instruktarzem jak to prawidłowo zrobić  Cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem warsztaty biżuterii roślinnej - tworzenia ekologicznej biżuterii z roślin ogrodowych, nasion, warzyw, kwiatów  •  Kącik rysunkowy - dla dzieci, które miały ochotę porysować czekał stolik z materiałami plastycznymi    Malowanie buzi dzieciom  •  Quiz zielona Warszawa z roślinnymi nagrodami

zielen miejska logo


Zarząd Zieleni m.st. Warszawy zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem zielenią podlegającą Prezydentowi stolicy, co obejmuje liczne działania z zakresu rozwoju, planowania, utrzymania-pielęgnacji i realizacji „zielonych inwestycji”. Ponadto tworzy i wdraża programy edukacyjne oraz promuje przyrodę i krajobraz Warszawy zapraszając jej mieszkańców do aktywnego w nich udziału.
 

piątek, 29, listopad 2019
DO GÓRY