GALERIA
     •    Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Seminaria dla florystów:


ROŚLINY DONICZKOWE W DEKORACJACH EVENTOWYCH (6 września 2019)

Unikalne, pełne świeżości seminarium z elementami efektownego pokazu florystycznego. Kreatywne podejście do aranżacji eventów z wykorzystaniem bogactwa roślin doniczkowych. Prowadzące poruszały temat scenografii i aranżacji z wykorzystaniem bogactwa roślin doniczkowych. Zaprezentowały kreatywne podejście do materiału, nietypowe techniki, inspirujące projekty oparte o nowoczesny design i obowiązujące trendy. Taka moc niezwykłych inspiracji oraz artystyczne formy kompozycji gwarantują twórcze projekty i nieszablonowe pomysły.

seminarium1a


Spotkanie skierowane było do:
florystów  kwiaciarzy  dekoratorów  przedstawicieli firm eventowych  pasjonatów roślin

Prowadzące seminarium:


Magdalena Kaczmarek-Sidor i Maja Pisula z Kwiaciarni Eventowej Warszawianki. Ten utalentowany duet znakomicie łączy zawodowe mistrzostwo florystyczne, niepowtarzalny styl i profesjonalizm poparty niemal 20 letnim dorobkiem w realizacji kreatywnych projektów w branży eventowej.
 

seminarium1a
seminarium1a
rozeta fep biala VISUAL MERCHANDISING – SZTUKA PREZENTACJI (6 września 2019)

To niezwykle inspirująca propozycja seminarium połączonego z pokazem florystycznym, która przedstawiła jak istotnym elementem mającym przełożenie na wzrost sprzedaży jest estetyczna aranżacja przestrzeni, wystroju kwiaciarni i dbałość o detale. Uczestnicy poznali najważniejsze zasady visual merchandisingu, efektowne metody ekspozycji i sprzedaży, a także, jak w atrakcyjny sposób kreować spójny wizerunek kwiaciarni. Elegancka ekspozycja kwiatów i elementów wystroju kwiaciarni, zachwyci klienta paletą barw, form i zapachów, co skłoni go do spontanicznego zakupu i powrotu przy każdej okazji.

seminarium1a


Spotkanie skierowane było do:
florystów  kwiaciarzy  dekoratorów  przedstawicieli firm eventowych  pasjonatów roślin
 


Prowadząca seminarium:


Tak inspirujący temat poprowadziła Alena Zakharava, z Lilit Flower Boutique. Ta profesjonalna pracownia florystyczna słynie z wysublimowanego stylu i elegancji. Z nadzwyczajnym pietyzmem i lekkością prezentuje najnowsze trendy w swoich projekty.

DO GÓRY