Organizatorzy    •    Kontakt                                             

Witamy na stronie największego wydarzenia skierowanego do zielonej branży
- 28 Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA,
która odbędzie się w dniach 2-4 września 2021 r. w Warszawie w halach EXPO XXI.

ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA koncentruje się na roślinach ozdobnych oferując ich największy i najbardziej różnorodny przegląd w Polsce.
Towarzyszą im produkty i technologie związane z produkcją szkółkarską oraz urządzaniem i wyposażeniem terenów zieleni.
Jest to miejsce prezentacji i promocji nowości rynkowych z kraju i zagranicy. Tuba nagłaśniająca cały biznes związany z zielenią.
Tutaj nawiązuje się kontakty biznesowe, wymienia informacje i doświadczenia, poznaje nowe produkty.

Dzięki stworzonej w 2020 r. platformie internetowej informacja o wystawcach i ich produktach dotrze nie tylko do odwiedzających targi,
ale także do szerokiego grona odbiorców, którzy nie będą uczestniczyli w Wystawie.

Wystawie jak co roku będzie towarzyszył bogaty program wydarzeń skierowany do odbiorców branżowych:
Konferencja Mocno Zielone Miasto, Seminaria - Wiedza dla Producentów i Wiedza dla Handlu, pokazy florystyczne.


naglowek www mobile pl1

Witamy na stronie największego wydarzenia skierowanego do zielonej branży - 28 Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA, która odbędzie się w dniach 2-4 września 2021 r. w Warszawie w halach EXPO XXI.


ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA koncentruje się na roślinach ozdobnych oferując ich największy i najbardziej różnorodny przegląd w Polsce. Towarzyszą im produkty i technologie związane z produkcją szkółkarską oraz urządzaniem i wyposażeniem terenów zieleni.

Jest to miejsce prezentacji i promocji nowości rynkowych z kraju i zagranicy. Tuba nagłaśniająca cały biznes związany z zielenią. Tutaj nawiązuje się kontakty biznesowe, wymienia informacje i doświadczenia, poznaje nowe produkty.

Dzięki stworzonej w 2020 r. platformie internetowej informacja o wystawcach i ich produktach dotrze nie tylko do odwiedzających targi, ale także do szerokiego grona odbiorców, którzy nie będą uczestniczyli w Wystawie.

Wystawie jak co roku będzie towarzyszył bogaty program wydarzeń skierowanych do odbiorców branżowych: Konferencja Mocno Zielone Miasto, Seminaria - Wiedza dla Producentów i Wiedza dla Handlu, pokazy florystyczne.


NASI WYSTAWCY 2021


przycisk konkurs
przycisk konkurs

PLATFORMA ONLINE
przycisk konkurs
przycisk konkursPATRONI WYSTAWY 2021patroni wystawy2021
 
DO GÓRY