Jesteś młodym sprzedawcą w centrum ogrodniczym? Zapisz się na szkolenie „ABC sprzedawcy- rośliny w centrum uwagi”!

 

Jesteś młodym pracownikiem w branży ogrodniczej lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z roślinami? Jeśli tak, to kompaktowe, jednodniowe szkolenie online „ABC sprzedawcy – rośliny w centrum uwagi” jest idealną propozycją dla Ciebie!

Zapraszamy serdecznie na szkolenie, które odbędzie się 31 stycznia 2024 roku (środa) w godzinach 8:20-15:20. Całość wydarzenia będzie dostępna online na platformie ZOOM. Czas trwania szkolenia to 7 godzin, z uwzględnieniem przerw, co pozwoli uczestnikom efektywnie przyswajać wiedzę. Adresowane jest ono przede wszystkim do młodych i początkujących pracowników punktów sprzedaży roślin, pracowników centrów ogrodniczych oraz osób z firm specjalizujących się w pielęgnacji zieleni.

 

„ABC sprzedawcy – rośliny w centrum uwagi”: dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

 

Uczestnicy szkolenia mogą liczyć na liczne korzyści, takie jak podniesienie kwalifikacji zawodowych, zdobycie szerokiej wiedzy na temat roślin ogrodowych i doniczkowych, oraz rozwinięcie umiejętności w zakresie doradztwa klientom. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie uczestnictwa, a także będzie miał okazję do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi branżowymi profesjonalistami.

Firmy wysyłające swoich pracowników na szkolenie również mogą liczyć na duże korzyści. Podniesienie kompetencji pracowników w krótkim czasie przekłada się na minimalizację strat w roślinach w punktach sprzedaży. Firma zyskuje wiedzę na temat roślin ogrodowych i doniczkowych, co może przyczynić się do poprawy oferty. Istnieje także możliwość skorzystania z preferencyjnych cen dla trójki lub więcej uczestników z jednej firmy.

 

Jaki będzie program szkolenia?

 

  • Rośliny ogrodowe: usystematyzowane informacje o dostępnych gatunkach
  • Rośliny doniczkowe: popularne i modowe rośliny doniczkowe
  • Ochrona roślin: zwalczanie szkodników i chorób
  • Pielęgnacja w punkcie sprzedaży: utrzymanie roślin w doskonałej kondycji

 

Poznaj wykładowców!

 

Katarzyna Łazucka-Cegłowska – Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od roku 2000 pracuje w rodzinnej szkółce Łazuccy. Obecnie jest jej właścicielką. Od 15 lat zajmuje się sprzedażą roślin na rynek polski i europejski. Posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń dla firm z branży ogrodniczej. Częsty gość programów telewizyjnych takich jak „Rok w ogrodzie”, autorka publikacji prasowych i uczestniczka wielu konferencji. Współautorka książki „Drzewa i krzewy liściaste”. Członek Zarządu Związku Szkółkarzy Polskich, gdzie aktualnie sprawuje funkcję przedstawiciela zarządu w regionie mazowieckim. Jej największą pasją jest projektowanie ogrodów.

Dr hab. Julita Rabiza-Świder – Absolwentka Wydziału Ogrodniczego SGGW. Obecnie na stanowisku adiunkta w Samodzielnym Zakładzie Roślin Ozdobnych, w Instytucie Nauk Ogrodniczych SGGW w Warszawie. Prowadzi na kierunku Architektura Krajobrazu i Ogrodnictwo, studiów I i II stopnia, wykłady i ćwiczenia o tematyce związanej ze znajomością, uprawą i wykorzystaniem roślin ozdobnych. Na Podyplomowych Studiach Florystyka – sztuka układania kwiatów naucza jak wydłużyć trwałość kwiatów ciętych i jak je skomponować, a na Podyplomowych Studiach Aranżacja roślin w przestrzeni użytkowej, jak wykorzystywać rośliny we wnętrzu i ogrodzie. Promotor ponad 60 prac inżynierskich i magisterskich. Autorka wielu publikacji naukowych i popularyzujących wiedzę o roślinach ozdobnych. Prywatnie kocha byliny ogrodowe.

Dr Wiesław Szydło – Absolwent Wydziału Ogrodniczego SGGW w Warszawie. Wieloletni pracownik w Katedrze Roślin Ozdobnych SGGW, wprowadzający studentów w tajniki szkółkarstwa ozdobnego. Autor wielu publikacji oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych popularyzujących uprawę roślin ozdobnych w Polsce. Jego artykuły ukazują się w licznych czasopismach ogrodniczych. Członek Związku Szkółkarzy Polskich aktywnie działający w jego zarządzie. Od lat prowadzi własne gospodarstwo szkółkarskie i aktywnie działa w zarządzie Związku Szkółkarzy Polskich. Opiekun, konsultant i doradca merytoryczny najnowszego wydania Katalogu Roślin.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego szkolenia, rozwijaj swoje umiejętności, poszerzaj wiedzę i zdobywaj nowe doświadczenia. Zapisz się już teraz, a ABC Roślin uczyni Twoją pracę w świecie roślin bardziej efektywną!

 

Zapisz się na szkolenie!