Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE pod hasłem „Nowe czasy, nowe wyzwania”! 

 

Z wielką radością ogłaszamy zamknięcie programu konferencji „Zieleń to Życie”. W tym roku czeka nas podróż pełna inspirujących prelekcji, fascynujących dyskusji i nowych spojrzeń na znaczenie zieleni w naszym życiu. Wszystkie konferencje, które będą odbywać się przez 3 dni Targów, wpisują się w tegoroczne hasło targów: „Nowe czasy nowe wyzwania!”. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie zmiany czekają nas w zielonej branży w najbliższych latach, jakie prognozy i zalecenia mają dla nas uznani eksperci, nie może was zabraknąć 31 sierpnia i 1-2 września w Warszawie!

Weź udział w wydarzeniach towarzyszących Targom ZIELEŃ TO ŻYCIE! 

W tym roku Targi rozpoczynają się od seminarium WIEDZA DLA HANDLU I PRODUCENTÓW, na którym wystąpią Peter Morrenhof, Piotr Chmielowiec i Janusz Krukar z ICL Polska, Tomasz Michalik z Vitroflora Grupa Producentów Sp. z o.o., Robert Radkiewicz z Projekt Centrum Ogrodnicze, Kinga Jastrzębska z Procam Polska, Karolina Kałdońska z Biznesu Ogrodniczego i Grzegorz Falkowski ze Związku Szkółkarzy Polskich.

Drugi dzień Targów to z kolei konferencja MOCNO ZIELONE MIASTO, czyli stały punkt programu, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. W gronie wykładowców pojawią się Noel Kingsbury, Mirosław Sztuka, Agnieszka Hubeny-Żukowska, Ilona Gosk, Kasper Jakubowski i Karol Podyma.

W sobotę na SPOTKANIU TWÓRCÓW OGRODÓW prelegenci zdradzą nam, jak będą wyglądać ogrody przyszłości. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w projektowaniu ogrodów, które na dobre zakorzenią się w ogrodniczej branży. Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się, co w trawie piszczy i jak wyglądają przydomowe ogrody „jutra”, nie może was tam zabraknąć! Wśród prelegentów pojawią się: Katarzyna Bellingham, Izabela Myszka, Daria Szarejko-Worobiej, Romaniuk Studio, projektanci z firmy Libet, Małgorzata Kalemba-Dróżdż i Zielone Pogotowie. Ale sobota to także Szkolenie FEDERACJI ARBORYSTÓW POLSKICH, na którym wykładowcy odpowiedzą na pytania: Jak skutecznie chronić istniejące drzewa? Jak wykorzystać ich potencjał w adaptacji i mitygacji do zmian klimatu? Jak przedłużyć życie drzew?

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencjach i celebrowania święta Zieleni na 30. Targach Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu ZIELEŃ TO ŻYCIE!

Więcej o programie: https://zielentozycie.pl/konferencja-seminaria-pokazy/

Link do rejestracji: https://rejestracja.zielentozycie.pl/