Zostań wystawcą na ZIELEŃ TO ŻYCIE | Oferta FIRST MINUTE do końca stycznia 2024 roku!

 

Otwieramy nabór wystawców na 31. edycję targów ZIELEŃ TO ŻYCIE, która odbędzie się w dniach 5-7 września 2024 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie! Przygotowaliśmy ofertę First Minute z niższymi cenami promującymi wczesne zgłoszenia!

Dlaczego warto wybrać targi ZIELEŃ TO ŻYCIE?

  • to największa prezentacja materiału szkółkarskiego w Polsce! Dlatego przyciąga kupców z sieci i centrów ogrodniczych oraz producentów roślin, którzy stanowią największą grupę profesjonalnych odwiedzających – 29% z 5 324 osób,
  • to możliwość spotkania i nawiązania współpracy z architektami krajobrazu, projektantami i samorządowcami – ponad 42% profesjonalnych odwiedzających, którzy przychodzą na targi w poszukiwaniu nowości i inspiracji w aranżowaniu roślin i wyposażenia ogrodów i terenów zieleni. Korzystają także z wydarzeń towarzyszących, łączących profesjonalizm, wiedzę i pasję – w latach 2022-23 tylko w konferencji Mocno Zielone Miasto każdorazowo uczestniczyło blisko 500 osób,
  • to niepowtarzalna szansa na promocję firmy na arenie międzynarodowej! Dzięki rekomendacji AIPH oraz jego dorocznemu kongresowi odbywającemu się w 2024 r. w tym samym czasie co ZIELEŃ TO ŻYCIE w Warszawie, targi odwiedzi jeszcze większa liczba profesjonalistów ze świata. Rekomendacja AIPH przynosi korzyści zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym, a oprócz ZIELENI rekomendację otrzymały w Europie tylko – IPM Essen, My Plant and Garden, Greentech i Plantarium.

Zobacz filmową relację z targów

Jeśli chcecie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców – to jest najlepszy moment na podjęcie decyzji o udziale w targach! Do 31 stycznia oferujemy ceny First Minute o 15% niższe od standardowych, z możliwością dodatkowego 5% rabatu przy płatności jednorazowej oraz szerszy wybór lokalizacji.

Napisz do nas, prześlemy formularz z ofertą FIRST: boguslawa.kowalska@zszp.pl, ewa.luczak@zszp.pl, katarzyna.augustyniak@zszp.pl.