Ogród pokazowy „Przenikanie przestrzeni” na Targach ZIELEŃ TO ŻYCIE 

 

Harmonijny ogród zaczyna się od dobrego projektu i dopasowanych roślin, materiałów oraz wyposażenia. W takim ogrodzie wszystko płynie w jednym rytmie. W tym roku na 30. Targach Zieleń to życie Gardenphilia.com pokaże nam, jak wygląda ogród, w którym każdy element buduje spójną przestrzeń.

 

Ogród dopasowany do zmian klimatu 

 

Wyzwanie zmieniającego się klimatu było podstawą myśli przewodniej, wplecionej w każdy szczegół aranżacji. Ogród prezentuje przestrzeń podzieloną na dwie funkcjonalne strefy: ogród przydomowy i część miejską. To nie tylko przenikające się wnętrza ogrodowe, ale również przenikające się materiały, faktury i kolory tworzące harmonijną całość w projekcie, o którą zadbali współgrający ze sobą partnerzy.

Projekt Gardenphilia.com zrealizowany będzie razem z Garden Space, ICL growing solutions, ADEZZ – Design to grow, SUSLight Polska, Stargres, ACO Group, Łąki kwietne, Byliny w Pojemnikach J.J. Marcinkowscy, Ulińscy – Szkółka Roślin, Van den Berk Boomkwekerijen, HanzaWay. Jeśli podobają wam się ogrody z charakterem, które inspirują i uczą dobrych praktyk, musicie to zobaczyć na własne oczy! Czeka was prawdziwe ogrodowe przebudzenie!