Połączenie betonu z zielenią – para idealna? Obejrzyj relację ze Spotkania Twórców Ogrodów!

 

Połączenie betonu z zielenią – para idealna? Na to pytanie odpowiedzieli nam Patrycja Stec i Kamil Drewczyński z firmy Libet  na Spotkaniu Twórców Ogrodów podczas 30. Międzynarodowych Targów ZIELEŃ TO ŻYCIE. 

 

Przedstawiciele firmy Libet na Targach ZIELEŃ TO ŻYCIE

 

Kamil Drewczyński to Menedżer Wsparcia Sprzedaży i R&D w firmie Libet S.A., znawca zagadnień technologicznych i wykonawczych związanych z zabudową przestrzeni. Jego wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej obejmuje zarówno uczestnictwo w procesach projektowania i wdrażania oferty produktowej, jak również pracę w zespołach odpowiedzialnych za sprzedaż oraz rozwijanie rynków zbytu. Dzięki umiejętnemu łączeniu teoretycznej i praktycznej wiedzy, od lat odpowiada również w firmie Libet za techniczne doradztwo, szkolenia fachowców, wdrażanie nowych pracowników oraz przygotowywanie materiałów edukacyjnych.

Patrycja Stec to doświadczona projektanta nawierzchni i nie tylko, w firmie Libet pełni również funkcję menedżera Działu Projektowego. Uczestniczyła w procesie przygotowania i wdrażania aktualnego, elastycznego zakresu usług projektowych, a obecnie z powodzeniem realizuje poszczególne ich pakiety bezpośrednio dla planowanych inwestycji. W swojej pracy koncentruje się na łączeniu pomysłów i potrzeb klienta z takimi czynnikami, jak warunki panujące na działce czy właściwości proponowanych materiałów do zabudowy. Potrafi słuchać odbiorcy, a jednocześnie profesjonalnie i rzeczowo przedstawić najodpowiedniejsze dla niego rozwiązania. Pamięta też, by każdy projekt nie tylko stanowił profesjonalnie przygotowany dokument, ale zawierał przy tym pierwiastek aranżacyjnych marzeń przyszłych domowników.

 

Jak łączyć beton z zielenią? Zobacz nagranie z prelekcji!

 

Tematy, które prelegenci omówili podczas prezentacji, dotyczyły między innymi: nowej estetyki betonu w ogrodach np. tarasy, mała architektura jak kwietniki, warzywniki, zielniki, murki oporowe, wydzielanie ogrodowych stref. Poruszone zostały także aspekty techniczne dotyczące montażu produktów oraz pielęgnacji.