18 września podczas kongresu International Association of Horticultural Producers – AIPH w Korei jednogłośnie zdecydowano o przyznaniu Międzynarodowym Targom Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu ZIELEŃ TO ŻYCIE wsparcia i rekomendacji. Za rekomendacją AIPH ZIELEŃ TO ŻYCIE wspiera IGOTY 2024 – nagrodę, która wyróżnia najlepszych producentów roślin ozdobnych w branży! 

 

Co to jest AIPH? Czym się zajmuje?

 

AIPH, czyli Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Ogrodniczych (The International Association of Horticultural Producers), to międzynarodowa organizacja skupiająca producentów roślin ozdobnych, drzew owocowych, warzyw i innych produktów ogrodniczych. Działa na rzecz promocji ogrodnictwa oraz międzynarodowych wydarzeń w tej branży. AIPH przyznaje prestiżowe nagrody jak np. „AIPH International Grower of the Year Awards”, która wyróżnia wybitnych producentów w dziedzinie ogrodnictwa, czy „World Green City Awards” przyznawanej inwestycjom publicznym zorientowanym na zrównoważone podejście do projektowania i funkcjonowania miast.

W 2024 roku doroczny kongres AIPH będzie się odbywał w Warszawie, w podobnym czasie co ZIELEŃ TO ŻYCIE. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

 

ZIELEŃ TO ŻYCIE wspiera IGOTY 2024

 

 

Za rekomendacją International Association ofHorticultural Producers – AIPH ZIELEŃ TO ŻYCIE wspiera IGOTY 2024 – nagrodę, która wyróżnia najlepszych producentów roślin ozdobnych w branży.

W tym roku, przed prestiżową ceremonią wręczenia nagród, AIPH ma przyjemność zaprezentować Seeds of Success, z udziałem głównego mówcy, Ynzo van Zanten, a następnie sesję panelową z poprzednimi laureatami nagród AIPH International Grower of the Year (IGOTY).

 

Przypominamy o ostatnich polskich zwycięzcach!

 

2023Fructoplant BRĄZ w kategorii Finished Plants & Trees
2019Clematis Źródło Dobrych PnączyZŁOTO w kategorii Finished Plants & Trees