INWENTARYZACJA ZIELENI W PIGUŁCE | Szkolenie dla architektów, projektantów i urzędników

 

Inwentaryzacja zieleni w pigułce to szkolenie dedykowane zwłaszcza dla tych, którzy zajmują się oględzinami drzew i krzewów w mieście, ale nie tylko! To solidna dawka wiedzy dla urzędników, projektantów zieleni i studentów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę. Nowa edycja już 30 stycznia 2024 roku! 

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla architektów i projektantów, przedstawicieli urzędów odpowiedzialnych za tereny zieleni, właścicieli i pracowników firm pielęgnujących zieleń, pracowników administracji osiedli mieszkaniowych i studentów.

Program szkolenia

Ze szkolenia dowiesz się, do czego jest potrzebna inwentaryzacja zieleni, poznasz zasady określania zakresu i rodzaje inwentaryzacji zieleni, standardy i uwarunkowania prawne, potrzebne narzędzia, a także zapoznasz się z przykładowymi inwentaryzacjami zieleni.

Poznaj wykładowcę!

Paweł Lisicki – architekt krajobrazu z ponad 40-letnim stażem pracy w projektowaniu oraz nadzorze realizacji inwestycji jak i zarządzaniu procesami w ochronie środowiska. Przez wiele lat związany z samorządem warszawskim, gdzie pełnił m.in. funkcje zastępcy dyrektora Biura Ochrony Środowiska oraz Miejskiego Architekta Krajobrazu czy przewodniczącego Komisji Kształtowania i Ochrony Krajobrazu w Unii Metropolii Polskich. Obecnie właściciel firmy Semper Viridis, która realizuje projekty – doradztwo – szkolenia z zakresu ochrony środowiska oraz pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację przedsięwzięć z funduszy krajowych i europejskich.  Absolwent SGGW, ukończył studia podyplomowe z Ochrony i Kształtowania Środowiska oraz Zarządzania w Administracji Publicznej.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu, zapisz się już dziś! Napisz do nas na: prozielen@zszp.pl

 

Śledź szkoleniowe aktualności tutaj.